Pôžička od Quatra

Quatro je jednou z najmladších bánk na slovenskom finančnom trhu. Ľudia si banku jej produkty veľmi obľúbili, pretože mnohé služby poskytuje banka svojim klientom zadarmo. Najznámejšie produkty sú Quatro Plus. Je bežný bankový účet a mPôžička Plus je jednoducho obľúbená pôžička od mBank. mBank je internetová banka, takže všetko vybavíte rýchlo, z pohodlia domova cez internet.

Quatro je čím ďalej, tým viac obľúbenejšia medzi ľuďmi. Neriešite žiadne zbytočné papierovačky a jej administratíva je veľmi jednoduchá. Ak máte pravidelný príjem, ktorý vám chodí na váš účet, nebudete potrebovať žiadne iné dokumenty. Výška pôžičky, o ktorú môžete požiadať je od 350 eur do 20 000 eur a doba splatnosti 12 až 84 mesiacov. Úrok je veľmi výhodný a to 9,9 % ročne. Žiadateľ neplatí žiadne poplatky za poskytnutie úveru. Poplatky sa neplatia podobne ani za vedenie účtu, zloženie mimoriadne splátky, predčasné splatenie pôžičky, či mesačné výpisy v elektronickej podobe.

O Quatro môžu požiadať všetky fyzické osoby staršie ako 18 rokov. Každý žiadateľ musí mať trvalý alebo prechodný pobyt na území Slovenskej republiky. Od každého žiadateľa sa vyžaduje doklad o trvalom príjme. Ak vám chodí výplata na bežný účet v Quatre, pôžičku získate bez akýchkoľvek ďalších dokumentov. Quatro si overuje register dlžníkov. Pre získanie pôžičky nepotrebujete ručiteľa. Quatro patrí medzi nebankové pôžičky.

Výhodou Quatro pozicka je, že neplatíte žiadne poplatky za poskytnutie pôžičky a iné poplatky. Všetko si môžete vybaviť on-line, z pohodlia domova. Peniaze je možné získať do 15. minút od schválenia pôžičky. Veľkou výhodou je aj to, že žiadateľ si môže sám zvoliť dobu splatnosti aj deň splatnosti. Úrok je veľmi výhodný a to už spomínaných 9,9 % ročne. Quatro umožňuje aj odklad splátok. Nevýhodou je, že Quatro overuje register dlžníkov a každý žiadateľ musí dokladovať pravidelný príjem.

Quatro vám poskytuje aj možnosť poistenia pôžičky. Ak by ste náhodou prišli o príjem alebo ostali dlhodobo na PN, nič sa nedeje, mesačnú splátku totiž za vás uhradí poisťovňa a bude ďalej hradiť až po dobu 6. mesiacov. V prípade úmrtia alebo trvalej invalidity, poisťovňa uhradí celú splátku. Výška poplatku je 4,5 – 7,5 % z vašej mesačnej splátky.

Ak hľadáte výhodnú pôžičku, určite odporúčame obzrieť sa za ponukou od Quatro. Banka je naozaj veľmi úspešná a každoročne získava aj ocenenie Zlatá minca v kategórii najlepšie bankové účty vďaka obľúbenému produktu mKonto. Zlatá minca je cena, ktorú udeľuje skupina finančných expertov tým najlepším bankám za najlepšie produkty.