Pôžičky online

V živote každého z nás prichádzajú situácie kedy jednoducho nemáme dostatok finančných prostriedkov na udalosti, ktoré nás zasiahnu nečakane a vyžadujú si mimoriadne peniaze. Jedným zo spôsobov ako ich zadovážiť je pôžička. Na výber máte viacero možností.

Bankové pôžičky

Tie sú najideálnejšou voľbou (ak už ste nútený siahnuť po pôžičke a je to vaša jediná možnosť). Banky majú seriózne jednanie, poriadnu zmluvu a v neposlednom rade výhodné (nízke) úroky. Jediný háčik môže byť ak máte nižšiu bonitu (iné pôžičky, záznam v registri). V takomto prípade sa Vám môžu banky otočiť chrbtom.

Nebankové pôžičky

Nebankovým spoločnostiam nevadí zlá bonita a a pokojne Vám požičajú aj tzv. produkt pôžička bez registra. Nevýhodou takýchto pôžičiek sú vyššie úroky a celkové preplatenie RPMN. No na druhej strane ponúkajú pôžičky ihneď s urýchleným vybavením bez dokladovania účelu resp. bez papierovačiek. Alebo aj malé pôžičky do 200 eur.

Pôžičky na ruku od súkromných osôb

Tomuto typu pôžičiek sa určite vyhnite. Nikdy neviete na aké indivíduum natrafíte a môže sa Vám to neskôr vypomstiť. A to ako aj vysokými úrokmi tak aj možnými zlými praktikami.

Ak potrebujete pôžičku môžete sa obrátiť na poskytovateľov (bankových aj nebankových), ktorý už v súčasnosti ponúkajú svoje služby aj online. Vyhnite sa neznámym spoločnostiam a súkromným osobám.